Y112156R8000Q9R
MFR.Part #
Y112156R8000Q9R
JLCPCB Part #
C4183566
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 56.8Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS