Y112150R0000B139R
MFR.Part #
Y112150R0000B139R
JLCPCB Part #
C4040884
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 50Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS