Y112150R0000A9L
MFR.Part #
Y112150R0000A9L
JLCPCB Part #
C4050179
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 50Ω ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS