Y11214K99000B9L
MFR.Part #
Y11214K99000B9L
JLCPCB Part #
C4241086
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 4.99kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS