Y11214K990000T0R
MFR.Part #
Y11214K990000T0R
JLCPCB Part #
C4243445
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 4.99kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount