Y112149R9000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y112149R9000A9L
JLCPCB Part #
C4359979
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 49.9Ω ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS