Y1121400R000T9R
MFR.Part #
Y1121400R000T9R
JLCPCB Part #
C4038153
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 400Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS