Y11213K16000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11213K16000T9L
JLCPCB Part #
C4036038
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 3.16kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS