Y112130K1000F0R
MFR.Part #
Y112130K1000F0R
JLCPCB Part #
C4172412
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 30.1kΩ Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount