Y11212K67000A9R
MFR.Part #
Y11212K67000A9R
JLCPCB Part #
C4033556
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 2.67kΩ 250mW ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS