Y11212K37000T9R
MFR.Part #
Y11212K37000T9R
JLCPCB Part #
C4159231
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 2.37kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS