Y11212K10000B9L
MFR.Part #
Y11212K10000B9L
JLCPCB Part #
C3918440
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 2.1kΩ 250mW ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS