Y112126R1000Q9R
MFR.Part #
Y112126R1000Q9R
JLCPCB Part #
C4016289
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 26.1Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS