Y112125K0000T0L
MFR.Part #
Y112125K0000T0L
JLCPCB Part #
C4346183
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 25kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount