Y112122R0000Q0L
MFR.Part #
Y112122R0000Q0L
JLCPCB Part #
C3979221
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 22Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount