Y112120R0000Q9R
MFR.Part #
Y112120R0000Q9R
JLCPCB Part #
C4119104
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 20Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS