Y112120K0000T13R
MFR.Part #
Y112120K0000T13R
JLCPCB Part #
C4339106
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 20kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount