Y1121200R000T0L
MFR.Part #
Y1121200R000T0L
JLCPCB Part #
C4126396
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 200Ω 250mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount