Y11211K15000T9R
MFR.Part #
Y11211K15000T9R
JLCPCB Part #
C3958097
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.15kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS