Y1121196R000Q9L
MFR.Part #
Y1121196R000Q9L
JLCPCB Part #
C3921528
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 196Ω 250mW ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS