Y112118K9000B9R
MFR.Part #
Y112118K9000B9R
JLCPCB Part #
C4337283
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 18.9kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS