Y112115K0000T0R
MFR.Part #
Y112115K0000T0R
JLCPCB Part #
C4003978
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 160mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount