Y112110K0000T0L
MFR.Part #
Y112110K0000T0L
JLCPCB Part #
C4113702
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 160mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount