Y1121100R000F9L
MFR.Part #
Y1121100R000F9L
JLCPCB Part #
C4127232
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 250mW ±1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS