Y1121100R000A9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1121100R000A9R
JLCPCB Part #
C3922039
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 250mW ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS