Y11200R50000F9W
MFR.Part #
Y11200R50000F9W
JLCPCB Part #
C4321847
Package
SMD,4.1x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 500mΩ ±1% ±2ppm/℃ SMD,4.1x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS