Y11191R00000F9W
MFR.Part #
Y11191R00000F9W
JLCPCB Part #
C3967237
Package
SMD,4.1x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 250mW ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,4.1x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS