Y1073666R670Q9L
MFR.Part #
Y1073666R670Q9L
JLCPCB Part #
C1492949
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250mW 666.67Ω Metal foil resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS