Y1073500R000T9L
MFR.Part #
Y1073500R000T9L
JLCPCB Part #
C1367016
Package
Plugin
Description
-50℃~+125℃ 250mW 500Ω Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS