Y093490K0000T0L
MFR.Part #
Y093490K0000T0L
JLCPCB Part #
C1495119
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 90kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors