Y09269R00000Q9L
MFR.Part #
Y09269R00000Q9L
JLCPCB Part #
C1492736
Description
-55℃~+150℃ 8W 9Ω Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS