Y09266R81000B9L
MFR.Part #
Y09266R81000B9L
JLCPCB Part #
C3530469
Description
-55℃~+150℃ 6.81Ω 8W ±0.1% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS