Y09264R00000A9L
MFR.Part #
Y09264R00000A9L
JLCPCB Part #
C3398761
Description
-55℃~+150℃ 4Ω 8W Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS