Y092640R0000T9L
MFR.Part #
Y092640R0000T9L
JLCPCB Part #
C3399987
Description
-55℃~+150℃ 40Ω 8W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS