Y09263R00000A9L
MFR.Part #
Y09263R00000A9L
JLCPCB Part #
C1487451
Description
-55℃~+150℃ 3Ω 8W ±0.05% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS