Y092632R0000Q9L
MFR.Part #
Y092632R0000Q9L
JLCPCB Part #
C3503371
Description
-55℃~+150℃ 32Ω 8W ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS