Y09262R70000F9L
MFR.Part #
Y09262R70000F9L
JLCPCB Part #
C1484165
Description
-55℃~+150℃ 2.7Ω 8W ±1% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS