Y09262R50000C9L
MFR.Part #
Y09262R50000C9L
JLCPCB Part #
C1486403
Description
-55℃~+150℃ 2.5Ω 8W ±0.25% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS