Y09262R00000A9L
MFR.Part #
Y09262R00000A9L
JLCPCB Part #
C1487439
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 8W ±0.05% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS