Y0926250R000T129L
MFR.Part #
Y0926250R000T129L
JLCPCB Part #
C1489379
Description
-55℃~+150℃ 250Ω 8W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS