Y09261R20000B9L
MFR.Part #
Y09261R20000B9L
JLCPCB Part #
C1488015
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω 8W ±0.1% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS