Y0926130R000T9L
MFR.Part #
Y0926130R000T9L
JLCPCB Part #
C1489398
Description
-55℃~+150℃ 130Ω 8W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS