Y09260R50000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y09260R50000A9L
JLCPCB Part #
C1487012
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 500mΩ 8W ±0.05% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS