Y092570R0000Q9L
MFR.Part #
Y092570R0000Q9L
JLCPCB Part #
C3484135
Description
-55℃~+150℃ 70Ω 8W ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS