Y09251K60000B9L
MFR.Part #
Y09251K60000B9L
JLCPCB Part #
C1484236
Description
-55℃~+150℃ 1.6kΩ 8W ±0.1% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS