Y08758K25000F9L
MFR.Part #
Y08758K25000F9L
JLCPCB Part #
C1462632
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 8.25kΩ ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS