Y08755R00000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y08755R00000B9L
JLCPCB Part #
C1460444
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 5Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS