Y08755K62000F0L
MFR.Part #
Y08755K62000F0L
JLCPCB Part #
C1494270
Description
-65℃~+150℃ 300mW 5.62kΩ Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS