Y0875583R000B9L
MFR.Part #
Y0875583R000B9L
JLCPCB Part #
C1460461
Description
-65℃~+150℃ 300mW 583Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS