Y087556K0000T9L
MFR.Part #
Y087556K0000T9L
JLCPCB Part #
C1468935
Description
-65℃~+150℃ 300mW 56kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS